top of page
man%2520wearing%2520black%2520jacket%252

Meshki - Torby z odzysku

Mając na uwadze, kurczące się z dnia na dzień zasoby naturalne naszej planety, chciałybyśmy zaproponować Państwu rozwiązanie, które wpisuje się w najnowsze trendy świadomego recyklingu.


Wiele firm, systematycznie korzysta z wielkoformatowych banerów reklamowych wyprodukowanych z siatki mesh.  W większości przypadków reklamy tego typu, po zdjęciu są traktowane jako odpad.

My mamy pomysł na ponowne wykorzystanie tego odpadu i chcemy pokazać, że możemy go traktować jako surowiec do wyprodukowanie nowej, przydatnej rzeczy.

Jakość

Wszystkie siatki mesh, z których szyte są torby, są dokładnie przez nas sprawdzane pod względem jakości oraz czystości. Mesh, to materiał na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV, który przez długi czas zachowuje kolor i fason. Wszystkie torby kroimy i szyjemy ręcznie w Polsce, przy współpracy z podmiotami ekonomii społecznej.

Upcycling

My mamy pomysł na ponowne wykorzystanie teo odpadu i chcemy pokazac, ze mozemy ja traktowac jako surowiec do wyprodukowanie nowej, przydatnej rzeczy. W Waszym imieniu, uszyjemy z nich torby na zakupy, dokumenty lub na urzadzenia multimedialne, które bedziecie moli potem rozdawac swoim klientom, ukazujac siebie jako firme przyjazna srodowisku.

bottom of page